» Інформація » Василь Лозинський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні

Василь Лозинський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні

Автор: admin1 от 22-10-2019, 16:03
 (голосів: 0)

Василь Лозинський зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в УкраїніСьогодні, 22 жовтня, перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілись із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кураєм.

“Приємно вітати такого високоповажного гостя на Львівщині. Приєднуюсь до вітань з нагоди свята інтронізації Імператора Нарухіто, яка відбувається сьогодні. Підтвердженням того, що нам важливо мати відносини з таким надійним партнером, як Японія, є візит Президента Володимира Зеленського до вашої країни. Переконаний, що ці містки дружби будуть ефективно працювати і ми зможемо реалізувати багато спільних проектів. Вдячний, що Посольство Японії підтримує Україну, зокрема надає допомогу у медичній галузі”, - зазначив Василь Лозинський.

Окрім того, Василь Лозинський відзначив діяльність японської компанії “Фуджікура” на Львівщині.

У межах зустрічі сторони обговорили результат реалізації Проекту модернізації медичного обладнання у Львівській обласній клінічній лікарні «Охматдит» та Яворівській  районній центральній лікарні у межах програми “Кусаноне”, що реалізується Урядом Японії.

Відповідно до Проекту, лікарні отримали сучасне медичне обладнання: апарат штучної вентиляції легень, чотири монітори пацієнта, гематологічний та біохімічний аналізатори крові, аналізатор крові газів та електролітів, систему ультразвукового діагностування, відеоендоскопічну систему.

Під час зустрічі присутні обмінялись думками щодо подальшої реалізації проектів у межах програми “Кусаноне”.

“З набуттям країною незалежності, Японія підтримувала Україну, особливо активізувалась ця допомога після Майдану, для нас це певний політичний принцип”, – зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Японії.

Зазначимо, сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Курай візьме участь у концерті японської музики, що відбудеться у театрі імені Марії Заньковецької.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua