» Інформація » «Виконання бюджету – основне завдання, що стоїть перед нами», - Руслан Щерба

«Виконання бюджету – основне завдання, що стоїть перед нами», - Руслан Щерба

Автор: admin1 от 29-10-2019, 17:00

«Виконання бюджету – основне завдання, що стоїть перед нами», - Руслан ЩербаПитанню виконання бюджету за десять місяців поточного року була присвячена сьогоднішня нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби. Участь в ній взяли заступник голови РДА Володимир Ханас, начальник управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури Віталій Скоропад, начальник Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області Руслан Корж, начальник фінансового управління Віталій Перхун.

Віталій Перхун озвучив ризики щодо виконання бюджету за десять місяців. Були дані вказівки фінансовому управлінню та фіскальній службі щодо залучення необхідних важелів для забезпечення виконання бюджету за вказаний період.

«Виконання бюджету – основне завдання, що стоїть перед нами», - Руслан Щерба