» Інформація » Інвестиційний інтерес до Львівщини є одним із найбільших в Україні, - Маркіян Мальський у межах ХІХ Міжнародного економічного форуму

Інвестиційний інтерес до Львівщини є одним із найбільших в Україні, - Маркіян Мальський у межах ХІХ Міжнародного економічного форуму

Автор: admin1 от 31-10-2019, 14:41
 (голосів: 0)

Інвестиційний інтерес до Львівщини є одним із найбільших в Україні, - Маркіян Мальський у межах ХІХ Міжнародного економічного форумуНа Арені-Львів стартувала масштабна економічна подія - XІX Міжнародний економічний форум, який об’єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону.

«Ми дуже раді бачити вас тут.  Наступного року ми відсвяткуємо ювілейний, ХХ Міжнародний економічний форум. Цьогоріч Форум зібрав не менше провідних спеціалісті та учасників, аніж у попередні роки. Увага до регіону з боку іноземних колег та партнерів є неабиякою і нам приємно, що інвестиційний інтерес до Львівщини є на сьогодні одним із найбільших в Україні. Інвестори відзначать, що Львівська область та місто Львів - одні з найкращих у сфері якості ведення бізнесу, легкості ведення справ в Україні», - розповів у межах брифінгу Маркіян Мальський.

Окрім того, він наголосив на  тому, що у межах форуму  «RE: THINK. Invest in Ukraine», який відбувся нещоднавно у Маріуполі, учасники відзначили інтерес до Львівщини. Відтак, одним із завдань сьогоднішнього форуму є більш широко відкрити і розповісти про перспективи та потенціал регіону.

Очільник Львівщини наголосив: “Ми щодня працюємо над тим, щоб іноземні інвестиції в Україну та, зокрема, Львівщину зростали. У нас є успішні приклади того, яким чином інвестори можуть розвиватися в Україні. У нас є багато планів, ми маємо багато речей втілити у життя, але однозначно  рейтинг Doing Business 2020 демонструє те, що інвеcтиційне середовище покращується і ми рухаємося в правильному напрямку. Лише економічно сильна Україна, яку ми всі прагнемо досягнути, може бути гідним іноземним партнером і сильним геополітичним гравцем. Без сильної економіки не буває сильних країн. Ми всі єдині у думці, що бізнес-середовище повинне розвиватися і ми працюємо над цим щодня”.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua