» Інформація » Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"

Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"

Автор: admin1 от 31-10-2019, 14:59
 (голосів: 0)

Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"Сьогодні, 31 жовтня,  керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець". Це програма особистісного та професійного розвитку молоді віком 18 - 25 років, метою якої є розвиток відповідального лідерства, підвищення рівня громадянської активності молоді, надання знань, умінь та навичок щодо співпраці громадських організацій, влади, бізнесу та ЗМІ. 

“Приємно, що ви є учасниками цього проекту, бо Україна потребує молодих, розумних та ініціативних людей. У Львівській облдержадміністрації реалізується проект “Реалізуй себе у владі”, тож ми запрошуємо молодь долучатись до державної служби та спільно творити зміни у країні”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Зазначимо, ключові завдання проєкту «Державотворець» - це підвищити рівень обізнаності молоді щодо діяльності державного, приватного та громадського секторів, ознайомити молодих людей із основами та важливістю державотворення, сприяти розвитку лідерських якостей учасників програми, надихнути молодь брати відповідальність за творення своєї держави через особисті та професійні досягнення, громадянську активність.

Програма відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту в Україні, Української академії лідерства, проекту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" (SACCI)". Регіональний співорганізатор - департамент внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА.

Серед спікерів програми: директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушинський, Діана Зубко - представниця USAID_ВзаємоДія, координатор національної програми "Державотворець" Максим Михайлик, заступник Міністра молоді та спорту Ярема олександр, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, та ін.

Завершенням проекту є "День управління" - це той день, коли учасники проведуть з топ менеджером бізнесу, керівником структурного підрозділу органу державної влади або керівником інституту  громадянського суспільства.

Маріанна Вільшинська зустрілась із учасниками проєкту "Державотворець"

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua