» Інформація » Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних держав

Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних держав

Автор: admin1 от 31-10-2019, 16:55
 (голосів: 0)

Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних державГолова Львівської облдержадміністрації Маркіян Мальський зустрівся із керівниками дипломатичних представництв іноземних держав в Україні в межах XIX Міжнародного економічного форуму, аби обговорити напрями співпраці.

Участь у зустрічі також взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Очільник області привітав гостей на Львівщині та наголосив на важливості підтримки іноземних партнерів у розвитку економіки та інвестиційного потенціалу регіону.

«Приємно з вами сьогодні зустрітися на форумі, адже ваша присутність дуже важлива для нас. Форум відбувається уже дев’ятнадцятий раз. Якщо бізнес ваших країн буде присутній на Львівщині -  це буде хорошим поштовхом до прогресу обох сторін. Ми готові до будь-якого проекту, що має на меті розвиток у галузях ІТ, агропромисловості, аутсорсингу тощо. Бізнес в регіоні дуже активний завдяки різним партнерам», - наголосив Маркіян Мальський.

В межах розмови перший заступник міністра з питань розвитку територій та громад Дмитро Живицький наголосив на важливості спільної реалізації міжнародних проектів.

«Для нас важливий ваш інтерес до таких локальних регіональних проектів. Кооперація і співробітництво може налагоджуватися на горизонтальному рівні між регіонами. Уряд працює над захистом приватної власності та запобіганням корупції. А це дозволяє гарантувати захист іноземних інвестицій», - зазначив Дмитро Живицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв відзначив високий рівень організації форуму, зазначивши, що Казахський бізнес у західній Україні демонструє хороші результати. Посол також наголосив на продовженні співпраці.

На високому потенціалу Львівщини акцентував увагу Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

«Ми цінуємо нашу співпрацю із Львівщиною. Україна посідає одне з основних місць в міжнародній співпраці Білорусі. Торік Львівщину відвідали понад 150 тисяч туристів із Білорусі, тож потенціал туризму між нашими країнами надзвичайний», - розповів Ігор Сокол.

Своєю чергою Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан відзначив значну активізацію відносин після відкриття у 2017 році почесного Консульства у Львові. «Торік нас вдалось організували бізнес-форум в Кишиневі, і вже є певні напрацювання, однак є до чого прагнути. Багато туристів із Молдови обирають курорти Львівщини, серед яких Моршин, Трускавець та інші. Сподіваюсь що рівень співпраці буде рости», - переконаний Руслан Болбочан.

Під час зустрічі Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Лівія в Україні Абдуразак М.С. Граді запевнив у розвитку співпраці з Україною.

 «У нас зараз багато викликів в країні, але ми тут щоб знайти шляхи подальшої співпраці. Багато лівійців лікуються на Львівщині, і багато студентів навчаються. Підтримка України важлива для Лівії. Щойно в нас все налагодиться, ми скористаємось можливостями двосторонньої співпраці. Україна для нас – країна високоякісних продуктів, кадрів та знань», - наголосив Абдуразак М.С. Граді.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua