» Інформація » Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»

Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»

Автор: admin2 от 28-11-2019, 15:35
 (голосів: 0)

Нові можливості індустрії туризму та ділової гостинності обговорили в межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»Сьогодні, 28 листопада  у межах туристичного форуму Win With Lion «Перемагай з левом»  організували майданчик для обговорення викликів і можливостей індустрії туризму.

Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“На Львівщині ми працюємо над покращенням інфраструктури, зокрема в області реалізовують малі інфраструктурні проекти, серед яких велосипедні маршрути в Карпатах, нові туристичні шляхи. Також важливою є промоція регіону як туристичної дестинації. Окрім того, необхідно дбати про безпеку туристів, щоб вони повертались у свою країну із хорошими враженнями. Влада повинна інвестувати у безпеку туристів і це буде найкращою промоцією регіону. Львівщина відрізняється від решти регіонів країни, ми маємо що показати, більшість культурної спадщини є в області. Регіон може також запропонувати високого рівня медичний туризм”, - зазначив  Маркіян Мальський. 

Також очільник області  акцентував увагу на реалізації нових проєктів, серед яких “Бойківське коло” для розвитку дорожньої інфраструктури гірських територій Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, а також створення нових інформаційно - туристичних центрів. 

Серед учасників дискусії виступили  член  Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова  підкомітету з питань туризму та курортів Дмитро Нальотов,  заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, президент Національної Туристичної Організації України  Іван Ліптуга, виконавчий директор конференц-бюро Відня Крістіан Мучлехнер, польський експерт в галузі конференц-індустрії Кшиштоф Целюх. 

У межах Стратегічної сесії розглянули менеджмент індустрії туризму, обговорили,  як правильно вибудувати комунікацію з усіма гравцями туристичного ринку.

Організатором Форуму є компанія DikArt Creative Marketing за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської ради та Lviv Convention Bureau, у партнерстві з міжнародною асоціацією European Cities Marketing та Міжнародним аеропортом ім. Данила Галицького «Львів».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua