» Інформація » Дрогобиччина готується до вшанування пам'яті полковника Андрія Мельника

Дрогобиччина готується до вшанування пам'яті полковника Андрія Мельника

Автор: admin2 от 29-11-2019, 11:00
 (голосів: 0)

Дрогобиччина готується до вшанування пам'яті полковника Андрія МельникаЦьогоріч у грудні минає 129 років від дня народження нашого видатного краянина, полковника армії УНР Андрія Мельника. З цієї нагоди в його рідному селі Воля Якубова відбудуться урочисті заходи.

З метою належної організації урочистостей сьогодні, 29 листопада заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас провів робочу нараду за участю Волянського сільського голови Лесі Цеслів, керівників структурних підрозділів РДА.

За підсумками наради попередньо узгоджено, що панахида та віче пам’яті розпочнеться об 11.30 год в п’ятницю, 13 грудня біля Меморіального комплексу Андрія Мельника.

Серед основних завдань, визначених під час наради в рамках підготовки заходу — впорядкування Меморіального комплексу та прилеглої території, забезпечення участі в урочистостях шкільної молоді району, учасників національно-визвольної боротьби, громадськості, інші організаційні питання.

Йшлося також про взяття Меморіального комплексу на баланс сільської ради, створення у Волі Якубовій кімнати-музею Андрія Мельника.

Довідково:

Андрій Мельник - полковник армії УНР, військовий і політичний діяч, один з найближчих соратників Євгена Коновальця.

Народився на Дрогобиччині в с.Воля Якубова 12 грудня 1890 р.

Організатор формації Січових Стрільців у Києві, один з організаторів УВО. З 1938 — голова Проводу ОУН; в'язень німецьких концтаборів. З 1945 — в еміграції. Помер 1 листопада 1964 р. в м. Клерво, Люксембург.

Меморіальний комплекс Андрія Мельника в с.Воля Якубова споруджений з ініціативи громадськості Дрогобиччини у 2005 році до 115-річниці його народження.


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua