» Інформація » Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з Латвії

Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з Латвії

Автор: admin2 от 29-11-2019, 16:41
 (голосів: 0)

Напрямки співпраці обговорили під час зустрічі керівництва Львівської ОДА із делегацією з ЛатвіїПерспективні напрямки співпраці між Львівщиною та Латвією обговорили під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Василя Лозинського з латвійською делегацією у п’ятницю, 29 листопада.  

Присутні порушили питання співпраці у сфері євроінтеграції, а також впровадження латвійського досвіду у розробці проектів розвитку інфраструктури і збільшення енергоефективності області.

В межах зустрічі представники латвійської делегації розповіли про свій досвід в проведенні реформи децентралізації. Член правління Європейської асоціації регіонального розвитку Айгарс Пармс також запропонував можливі напрями подальшої співпраці у різних галузях, зокрема у поводженні із ТВП, дорожнього господарства, а головне – розробки енергоефективної політики управління та її імплементації.

«Ми зацікавлені в довгостроковому розвитку наших відносин і маємо відповідний досвід у просуванні енергоефективного управління та нагляду за пов’язаними проектами на рівні ЄС» , - зазначив Айгарс Пармс.

«Ми одні із кращих в Україні із реалізації міжнародних проектів. Є маса позитивних прикладів роботи із іноземними фондами. Нам є із чим працювати і є куди розвиватись. Важливо нашу співпрацю, яка вже існує, активізовувати та розвивати у подальшому», - наголосив Василь Лозинський.

Айгарс Пармс також запевнив, що Латвія продовжуватиме приймати на реабілітацію воїнів АТО/ООС та дітей, що втратили рідних під час бойових дій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua