» Інформація » У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились за захисників

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились за захисників

Автор: admin2 от 6-12-2019, 12:49
 (голосів: 0)

У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла молились за захисниківСьогодні, 6 грудня  у День Збройних сил України, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулась святкова Літургія.

До спільної молитви з військовими та громадськістю долучилися представники влади області.

Під час святкової Літургії настоятель храму отець Степан Сус наголосив на тому, що Українська держава повинна бути сильною, аби захистити себе.

«В житті кожного з нас потрібно мати, окрім фізичної сили, - духовну. І її ми черпаємо у храмі. Ми черпаємо у молитві ту силу, яка дозволяє нам боротися не лише з видимими ворогами. Багато наших воїнів, повертаючись з війни, зустрічаються і з іншою війною - внутрішньою. І допомагає їм знайти мир у серці наша молитва. Не біймося просити у Бога того, що потребуємо - миру і спокою», - заначив отець Степан Сус.

Опісля, на площі перед Гарнізонним храмом відбувся виступ Військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Зазначимо, День Збройних сил України встановлений постановою Верховної Ради України у 1993 році. Відзначається щорічно 6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України». 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua