» Інформація » Область отримала перший з спеціалізованих транспортних засобів із спеціалізованим обладнанням для перевезення дітей з інвалідністю

Автор: admin2 от 6-12-2019, 14:44

Область отримала перший з спеціалізованих транспортних засобів із спеціалізованим обладнанням для перевезення дітей з інвалідністюУ межах проєкту регіонального розвитку, який реалізується за рахунок коштів, отриманих від Європейського Союзу, департамент соціального захисту населення облдержадміністрації отримав перший з спеціалізованих транспортних засобів із спеціалізованим обладнанням для перевезення дітей з інвалідністю.

Автобус буде передано для обласного центру соціальної реабілітації дітей інвалідів «Сонечко», який розташований у м. Стебник Дрогобицького району.

Автобус забезпечить транспортну доступність дітям з інвалідністю отримати своєчасну та ефективну корекцію їх психофізичного розвитку, зменшення або подолання фізичних, психологічних розладів, навчання основним та побутовим навичкам, розвиток здібностей, створення передумов їхньої інтеграції у суспільство.