» Інформація » Львівська ОДА оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації

Львівська ОДА оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації

Автор: admin2 от 20-01-2020, 16:59
 (голосів: 0)

Львівська ОДА оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформаціїДепартамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, інвалідів, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації.

Окрім того,  засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин України, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.

Початком конкурсу вважається 20 січня 2019 року. Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів.

Заяви подаються до департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, щодня з понеділка до п’ятниці, з 10.00 год до 17.00 год.

Перелік документів:

  • заява на ім’я директора департаменту, у якій зазначається підстави для отримання такої підтримки, а також мета її використання;
  • план перспективного розвитку періодичного видання на поточний рік;
  • детальний кошторис витрат на видання тиражу засобу масової інформації;
  • документальне підтвердження підстав, необхідних для надання підтримки (розгорнутий кошторис доходів і видатків за рік, звіт про фінансові результати);
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації;
  • три останні примірники видання, яке претендує на підтримку.

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області та не отримують фінансування /співфінансування з районних, обласного, державного бюджетів.

Рішення про надання чи відмову у наданні заявникові (засобу масової інформації) фінансової підтримки ухвалюється на засіданні комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради.

Фінансова підтримка засобу масової інформації припиняється у разі встановлення судом порушень засобом масової інформації вимог Конституції України, фактів зловживання свободою діяльності засобів масової інформації, що завдає матеріальної і моральної шкоди юридичним і фізичним особам.

Відновлення підтримки можливе лише після виконання судового рішення у повному обсязі та не раніше ніж через рік після її припинення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua