» Інформація » На нараді з питань пасажирських перевезень йшлося про пільговий проїзд школярів та студентів, які навчаються в Дрогобичі

На нараді з питань пасажирських перевезень йшлося про пільговий проїзд школярів та студентів, які навчаються в Дрогобичі

Автор: admin2 от 28-01-2020, 16:38
 (голосів: 1)

На нараді з питань пасажирських перевезень йшлося про пільговий проїзд школярів та студентів, які навчаються в ДрогобичіСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів робочу нараду з питань пасажирських перевезень.

Йшлося про забезпечення пільгового доїзду учнів та студентів, які проживають на території району, до навчальних закладів м. Дрогобича на приміських маршрутах, що не виходять за межі району.

Керівникам підприємств-перевізників доручено розмістити в транспортних засобах, які задіяні на маршрутах загального користування району, оголошення про оплату студентами за проїзд в розмірі 75 % від вартості квитка, крім вихідних та святкових днів.

Обговорювалося питання дотримання умов договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Дрогобицького району.

З метою дотримання умов договорів перевізників зобов’язали надавати райдержадміністрації інформацію про заміну транспортних засобів (із додаванням копій технічних паспортів) на маршрутах загального користування, які не виходять за межі району.

На наступній нараді з перевізниками розглядатиметься питання відшкодування у 2020 році коштів за пільгові перевезення на приміських маршрутах, які не виходять за межі Дрогобицького району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua