» Інформація » Актуальні питання агропромислового розвитку розглянули в межах селектору

Актуальні питання агропромислового розвитку розглянули в межах селектору

Автор: admin2 от 5-02-2020, 17:29
 (голосів: 0)

Актуальні питання агропромислового розвитку розглянули в межах селекторуСьогодні, 5 лютого Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провело селекторну нараду з актуальних питань агропромислового розвитку. Онлайн участь у нараді від Львівщини взяла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська, представники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області, Головного управління ДПС у Львівській області,  райдержадміністрацій, керівники та землевпорядники місцевих рад, представники агроформувань області,  науковці.

Серед розглянутих питань – план та інструменти перевірок землекористування, стан проходження земельної реформи в Україні.

Зокрема детально зупинились на методології використання часових рядів супутникових даних та використанні супутникових даних  для побудови карти класифікації (посівів) сільськогосподарських культур.

Саме за допомогою карти класифікації з метою прийняття правильних управлінських рішень є можливість проводити різнопланові моніторинги, зокрема: змін в структурі посівної площі (сівозміни), виявлення ділянок вирубки лісів, контроль за несанкціонованим будівництвом, моніторинг небезпечних природних явищ, а найголовніше, що кожен орган місцевого самоврядування має можливість отримати наземні дані щодо незареєстрованих сільськогосподарських земель, а також виявити самовільно зайняті земельні ділянки.

Відтак, органами Держгеокадастру вже зараз використовуються дані дистанційного зондування земель при плануванні проведення перевірок. Це в свою чергу збільшило показники проведення перевірок на 43%.

 До прикладу,  у січні 2020 року органами Держгеокадастру по Україні проведено 311 перевірок та виявлено 246 порушень при використанні земельних ділянок, що більше на 164 перевірки до аналогічного періоду минулого року.

Відтак, Управлінням з контролю за використанням та охороною земель ГУ Держгеокадастру у Львівській області заплановано на І кв. 2020 року здійснення заходів контролю 37-ми ділянок, які були включені в плани з використанням дистанційного зондування земель, станом на 05.02.2020р. – здійснено 4 перевірки та виявлено 5 порушень, до кінця І кварталу 2020 року будуть здійснені всі перевірки по всіх запланованих  заходах державного контролю.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua