» Інформація » На нараді в РДА йшлося про боротьбу з крадіжками лісу

На нараді в РДА йшлося про боротьбу з крадіжками лісу

Автор: admin2 от 18-02-2020, 15:51

На нараді в РДА йшлося про боротьбу з крадіжками лісуЯк уже повідомлялося, сьогодні в райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада, яку провів перший заступник голови Руслан Щерба. Серед інших розглядалося питання боротьби з незаконними рубками деревини на території району. Доповідав головний лісничий ДП “Дрогобицьке лісове господарство” Василь Кінаш. Він повідомив, що лісова охорона проводить спільні рейди з правоохоронцями для боротьби з крадіжками лісу. Від початку року виявлено 3 незаконні рубки в Дорожеві, Новому Кропивнику та Добрівлянах. Протягом минулого року всього було виявлено 15 таких самовільних рубок (117 м3 деревини). Щодо всіх випадків матеріали передані в правоохоронні органи. Також Василь Кінаш повідомив про бригади “гастролерів” з інших областей, які працюють мобільно і займаються крадіжками деревини дуба. Випадки їхньої діяльності вже зафіксовані і на Дрогобиччині.

Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба рекомендував лісівникам паралельно із залученням правоохоронних органів співпрацювати з громадськістю, безпосередньо та через місцеву пресу звертатися до мешканців сіл про допомогу у виявленні злочинців. Також Р.Щерба доручив лісівникам тісніше співпрацювати з робочою групою райдержадміністрації, яка проводить обстеження лісопильних об’єктів району.