» Інформація » Незабаром на Львівщині з’являться ще вісім патронатних сімей, - Юрій Холод

Незабаром на Львівщині з’являться ще вісім патронатних сімей, - Юрій Холод

Автор: admin2 от 20-02-2020, 13:22
 (голосів: 0)

Незабаром на Львівщині з’являться ще вісім патронатних сімей, - Юрій ХолодПро ДІ-реформу на Львівщині йшлося під час зустрічі заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, начальника Служби у справах дітей області Володимира Лиса з радницею міністра Міністра соціальної політики Наталією Кириченко. 

Також до розмови про реформу деінституціалізації в нашій області долучилися Ольга Бойко - координатор пілотного проєкту з трансформації закладів інституційного догляду та виховання дітей у Львівській області (“Супровід урядових реформ в Україні “SURGe”) та Блія Пилипас - керівник проєктного офісу з підтримки реформи деінституціалізації. Обидві - за згодою - представниці компанії “Agriteam Canada Consulting Ltd” в Україні.

“Львівщина - одна з кращих областей щодо впровадження реформи ДІ. Зі столичними гостями ми говорили саме про неї. Якщо конкретно, то про житло для сиріт і дітей, чиї батьки позбавлені батьківських прав, про створення малих групових будинків, прийомних сімей, а також розвиток послуг для дітей в ОТГ. На Львівщині особливу увагу приділяємо і створенню патронатних сімей. У планах наразі - створити ще вісім таких сімей. Це багато, порівняно з іншими областями, але ми хочемо досягнути ще кращого результату”, - наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

“Загалом в Україні на кінець 2019-го було 123 патронатні родини, які взяли на опіку 510 дітей. Шість областей такої опікунської форми не мають взагалі. Йдеться про тимчасове опікунство над дітьми віком від 0 до 18 років, поки їхні рідні перебувають у складному становищі”, - зазначає начальник Служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис.

Щоб створити таку сім’ю, потрібно пройти спеціальні навчання. Але насамперед, зголоситися на сайті за посиланням чи написати працівникам Служби у справах дітей в соцмережах. 

Тема патронатних сімей була ключовою на селекторній нараді, яка відбулася в Львівській ОДА 17 лютого. На Львівщині минулоріч створили 3 патронатні сім’ї у м. Львові, Золочівському та Яворівському районах, в яких перебувають 6 дітей. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua