» Інформація » 27 лютого - відкритий захист проектів конкурсу для інститутів громадянського суспільства

Автор: admin2 от 20-02-2020, 17:47

27 лютого - відкритий захист проектів конкурсу для інститутів громадянського суспільства27 лютого о 10:00 год. відбудеться відкритий захист проєктів в межах конкурсу для інститутів громадянського суспільства.

Конкурс проводиться в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у 2020 році відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами).

Місце проведення: 412 каб. Львівської облдержадміністрації (вул. Винниченка, 18).

Інформуємо, збір проєктів на конкурс для інститутів громадянського суспільства відбувався з 13.01.2020 до 14.02.2020. На конкурс подано 94 проєкти від 70 інститутів громадянського суспільства. Відповідно до рішення конкурсної комісії до відкритого захисту, другого етапу конкурсу, комісією допущено 93 проєкти.

Нагадуємо, організатором конкурсу є департамент внутрішньої та інформаційної політики.

Рішення конкурсної комісії за посиланням