» Інформація » Активу Дрогобиччини представили нового очільника району

Активу Дрогобиччини представили нового очільника району

Автор: admin2 от 3-03-2020, 15:14
 (голосів: 1)

Активу Дрогобиччини представили нового очільника районуСьогодні, 3 березня в залі районного народного дому відбулося представлення новопризначеного голови Дрогобицької райдержадміністрації Омеляна Стасули. Заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод зачитав розпорядження Президента України від 28 лютого 2020 року №162/2020-рп “Про призначення О.Стасули головою Дрогобицької райдержадміністрації”. Юрій Холод привітав новопризначеного голову, зазначивши, що ця посада - надзвичайно велика відповідальність і вихід із зони комфорту, який змушує людину змінюватися, працювати над собою. Заступник голови ЛОДА побажав новому очільнику оперативно сформувати дієву команду та щоденно і наполегливо працювати задля району в нелегких умовах динамічних змін та реформ, зокрема, децентралізації. “Висока посада — це, насамперед, відповідальність, постійна кропітка робота. Це завдання — щодня питати себе, що я можу зробити на користь району, кожного села, для Дрогобиччини, якій є чим пишатися, та для України,” сказав Юрій Холод.

Новопризначений голова райдержадміністрації Омелян Стасула у своєму виступі подякував Президенту та голові облдержадміністрації за високу довіру, запевнив, що відкритий до співпраці та для позитивних ідей, що спільно з депутатським корпусом, громадою робитиме все від нього залежне, щоб Дрогобицький район розвивався і змінювався на краще.

З вітальним словом до голови райдержадміністрації звернувся голова районної ради Михайло Сікора. Він подякував за працю попереднім керівникам району, зокрема, першому заступнику голови райдержадміністрації Русланові Щербі, побажав своєму колезі-депутату Омеляну Стасулі разом з депутатським корпусом, сільськими головами, громадою Дрогобиччини працювати для її розвитку.

У переповненій залі народного дому було багато бажаючих поставити запитання новому очільнику району. Лунали і слова вітань, і гострі запитання, на які Омелян Стасула зауважив, що має здатність швидко вчитися та за короткий час опанує комплекс проблем та викликів, які стоять перед районною владою.

 

Активу Дрогобиччини представили нового очільника району

Активу Дрогобиччини представили нового очільника району

Активу Дрогобиччини представили нового очільника району

Активу Дрогобиччини представили нового очільника району


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua