» Інформація » Фотохудожник Василь Пилип’юк «провів» дрогобичан шляхами Шевченка

Фотохудожник Василь Пилип’юк «провів» дрогобичан шляхами Шевченка

Автор: admin1 от 4-04-2014, 14:14
 (голосів: 0)

Фотохудожник Василь Пилип’юк «провів» дрогобичан шляхами Шевченка3 квітня в історичному відділі музею «Дрогобиччина» вперше в Дрогобичі видатний український фотохудожник, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, професор Львівської Національної Академії мистецтв, заслужений діяч мистецтв Василь Пилип’юк презентував фотовиставку «Україна – земля Тараса» та однойменну книгу до якої увійшли знімки із експозиції.

Фотохудожник Василь Пилип’юк «провів» дрогобичан шляхами ШевченкаМайстер світлин, визнаний світовою спільнотою творець художніх фотографій, значна частина яких вже ввійшла до кращих надбань культурологічної спадщини. 

Його творчість і суспільно корисна діяльність стали вагомим внеском у розвиток та відродження української культури. Василь Пилип'юк пройшов шлях від фотокореспондента районної газети до відомого українського фотохудожника.

Як розповів фотомитець, він побував у всіх місцях України, де був Тарас Шевченко і за допомогою мистецтва фотографії відтворив їх.

Автор, використовуючи художні засоби привертає увагу глядача не лише до особистості Шевченка, але й пропонує поглянути на його творчість очима великого Кобзаря, відчути його переживання. (ВІДЕО)

 

 

 

Фотохудожник Василь Пилип’юк «провів» дрогобичан шляхами Шевченка

 

 

Фотохудожник Василь Пилип’юк «провів» дрогобичан шляхами Шевченка
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua