» Інформація » До діяльності "пунктів збору" долучається Університет безпеки життєдіяльності

До діяльності "пунктів збору" долучається Університет безпеки життєдіяльності

Автор: admin2 от 16-04-2020, 12:14
 (голосів: 0)

До діяльності "пунктів збору" долучається Університет безпеки життєдіяльностіУ районах та містах обласного значення Львівської області продовжують діяти "гарячі лінії" та "пункти збору" для осіб, які, в період карантину, опинилися в кризовій ситуації.

Кожен, хто в час обмежувальних заходів відчуває потребу в товарах першої необхідності (в т.ч. продуктах харчування, медикаментах, засобах гігієни) або роз’ясненнях щодо соціальних виплат тощо, може телефонувати на "гарячі лінії", що утворені при кожній районній державній адміністрації та у місті обласного значення Львівщини.

В свою чергу, закликаємо всіх, хто має можливість допомогти, надавши товари першої необхідності, зголошуватися до "пунктів збору". Відтак, сформовані пакети будуть, силами соцпрацівників та волонтерів, доставлені до людей, що зараз опинилися в кризовій ситуації, зокрема осіб літнього віку, соціально незахищених категорій населення тощо.

За першу половину квітня, на "гарячі лінії" надійшло понад 4500 дзвінків. Серед основних питань, роз'яснення щодо продовження надання всіх видів державних соціальних допомог, пільг та субсидій, оформлення та виплата допомоги одиноким матерям, малозабезпеченим сім'ям, виплати одноразової грошової допомоги 1000 гривень, отримання продуктових наборів та медикаментів тощо.

Також, завдяки функціонуванню "пунктів збору" майже 3000 пакетів з товарами першої необхідності доставлено до потребуючих мешканців області.

Слід зазначити, що допомогти в функціонуванні "пунктів збору" зголосилися долучитися представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Зокрема, майже 90 студентів/курсантів цього навчального закладу готові допомогти у діяльності "пунктів збору" та забезпеченні громадянам товарами першої необхідності.

Переконані, що спільними зусиллями нам вдасться мінімізувати негативні наслідки небезпечної хвороби для мешканців Львівщини.

Нагадуємо, що перелік "гарячих ліній" доступний за посиланням, а "пунктів збору" за посиланням

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua