» Інформація » Триває діяльність робочої групи із проведення рейдових перевірок для недопущення пожеж в екосистемах на території Дрогобиччини

Автор: admin2 от 29-04-2020, 09:39

Триває діяльність  робочої групи із проведення рейдових перевірок для недопущення пожеж в екосистемах на території ДрогобиччиниВчора, 28 квітня в рейдовій перевірці взяв участь головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та захисту довкілля райдержадміністрації Михайло Якимчук, представники Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області на чолі з майором служби цивільного захисту Михайлом Городиським, представники Дрогобицького ВП ГУНП України, місцеві журналісти. За результатами рейдової перевірки було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу із населенням стосовно небезпеки спалення сухої рослинності та про загрозу притягнення до адміністративної відповідальності у разі вчинення таких дій. Дрогобицька райдержадміністрація вкотре наголошує на важливості комунікації органів місцевого самоврядування із громадами задля підвищення суспільної свідомості щодо збереження екосистем на території Дрогобиччини.