» Інформація » Реалізацію проекту "Мале Карпатське коло" розглянули в межах виїзної наради

Реалізацію проекту "Мале Карпатське коло" розглянули в межах виїзної наради

Автор: admin2 от 29-04-2020, 17:13
 (голосів: 0)

Реалізацію проекту "Мале Карпатське коло" розглянули в межах виїзної нарадиГолова Львівської ОДА Максим Козицький, перебуваючи сьогодні із візитом на Сколівщині, провів виїзну нараду щодо реалізації проекту Мале Карпатське коло. Участь у нараді взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

В межах зустрічі порушили питання виділення коштів на виготовлення ПКД.

«Цього року старує будівництво Малого Карпатського кола, яке з’єднає три області в Західній Україні. Цей проект має величезне значення для розвитку туризму, економіки та логістики між областями. Облдержадміністрація через державний дорожний фонд на цей рік виділила 200 млн грн. Ці кошти буде використано на проектно-кошторисну документацію та початок робіт із ремонту старих доріг і будівництва нових», - зазначив Максим Козицький.

На Львівщині проект розпочнеться із автошляху «Бориня – Боберка». Окрім того, оголошено відкриті торги на платформі Prozorro щодо розробки ПКД з капітального ремонту автомобільної дороги М-06 «Київ-Чоп» на окремих ділянках з Мохнатого до Сколе на очікувану вартість 22 млн грн, а також на розробку ПКД з капітального ремонту автомобільної дороги Т-14-24 «Сколе-Славське» на очікувану вартість 4,9 млн грн.

Протяжність Малого Карпатського кола становитиме приблизно 100 км. Уся ділянка буде облаштована освітленням, тротуарами та велодоріжками.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua