» Інформація » На місцевих дорогах району проводиться поточний ремонт

На місцевих дорогах району проводиться поточний ремонт

Автор: admin2 от 30-04-2020, 09:23

На місцевих дорогах району проводиться поточний ремонт29 квітня за дорученням голови районної державної адміністрації Омеляна Стасули начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Михайло Волошин спільно із керівником філії ДП «Дрогобицький райавтодор» Ігорем Богаченком здійснили інспектування ремонтно-будівельних робіт на місцевих автошляхах району. Це, зокрема, укріплення піщано-гравійною сумішшю автомобільних доріг Рихтичі-Михайлевичі, Рихтичі-Вороблевичі, а також ремонту мостів в населеному пункті Михайлевичі. Ремонт одного з мостів виконано в повному обсязі. Роботи на інших обєктах буде завершено найближчим часом.