» Інформація » Уряд погодив внесення змін до Податкового та Митного кодексів України

Уряд погодив внесення змін до Податкового та Митного кодексів України

Автор: admin2 от 30-04-2020, 09:28
 (голосів: 0)

Уряд погодив внесення змін до Податкового та Митного кодексів УкраїниУряд погодив внесення змін до Податкового та Митного кодексів України, що дасть змогу розблокувати використання кредиту 100 млн євро. Три міжнародних пункти пропуску на Львівщині розбудовуватимуть за кошти польського кредиту.

Львівщина отримає дешеві фінансові ресурси для розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

«Сьогодні у нас чудові новини. Хочу особисто подякувати Прем’єр-Міністру України Денису Шмигалю за прийняття даного рішення. Його можна назвати історичним, адже попереднім вдвом Урядам досі не вдавалося цього зробити», - наголосив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

У рамках договору, Укравтодор отримає 68 млн євро на розбудову дорожньої інфраструктури на підходах до 6 пунктів пропуску на українсько-польському державному кордоні. Державна митна служба - 25 млн євро на облаштування пунктів пропуску «Шегині», «Краківець» та «Рава-Руська», а прикордонна служба України – 7 млн євро на реконструкцію 7 відділів прикордонної служби.

Погоджені зміни уточнюють перелік операцій, товарів, що звільняються від оподаткування податками, сплати митних платежів на території України в рамках реалізації відповідного договору між Урядами двох країн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua