» Інформація » Сьогодні охоронці українського державного кордону відзначають професійне свято

Сьогодні охоронці українського державного кордону відзначають професійне свято

Автор: admin2 от 30-04-2020, 13:55

Сьогодні охоронці українського державного кордону відзначають професійне свято30 квітня українські прикордонники відзначають професійне свято.

У цей день бажаємо миру та добробуту тим, чий професійний обов’язок – стояти на сторожі державних кордонів України, оберігати територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Так, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України та з нагоди Дня прикордонника голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив охоронцям державного кордону Почесні грамоти облдержадміністрації, а також нагородив годинником «Від голови облдержадміністрації».

Довідково:

День прикордонника – професійне свято прикордонників України. Відзначається щорічно 30 квітня, починаючи з 2018 року.