» Інформація » Дотримання вимог карантину в районі перевіряють мобільні групи

Дотримання вимог карантину в районі перевіряють мобільні групи

Автор: admin2 от 23-06-2020, 15:08

Дотримання вимог карантину в районі перевіряють мобільні групиСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Тараса Матолича, керівників Держпродспоживслужби, поліції, відділу з питань цивільного захисту РДА.

Обговорено план заходів на виконання останніх рішень обласної та районної комісій з питань ТЕБ та НС стосовно запобігання поширенню на території Дрогобицького району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та часткових змін в карантинних обмеженнях. Затверджено склад робочих мобільних груп для перевірки дотримання карантинних вимог в населених пунктах району.