» Інформація » Для ще 4 дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, можуть придбати житло

Для ще 4 дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, можуть придбати житло

Автор: admin2 от 24-07-2020, 15:02
 (голосів: 0)

Для ще 4 дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, можуть придбати житло24 липня у Львівській облдержадміністрації відбулось засідання комісії щодо розподілу об’єктів для придбання житла у межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа в області 2018-2020 роки.

Очолив засідання заступник голови облдержадміністрації Юрій Холод.

Члени комісії розглянули 3 житлових об’єкти для 4 дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, зокрема з Бродівського, Жовківського та Кам'янка-Буського районів.

«Підтримка дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування –це показник зрілості та відповідальності нашого суспільства і держави. Ми не маємо права залишати людей наодинці з проблемами. Тому органам виконавчої влади на місцях потрібно активізувати роботу щодо пошуку житла, яке ми можемо придбати для дітей зазначеної категорії», - зазначив Юрій Холод.

Найближчим часом представники обласної комісії відвідають та перевірять всі запропоновані об’єкти. Тільки після цього буде прийняте остаточне рішення про придбання житла.

В обласному бюджеті на 2020 рік для придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа  передбачено 7 млн гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua