» Інформація » Максим Козицький оглянув реконструкцію дошкільного навчального закладу у Нагуєвичах

Автор: admin2 от 24-07-2020, 20:03

Максим Козицький оглянув реконструкцію дошкільного навчального закладу у НагуєвичахГолова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький із робочим візитом перебуває на Дрогобиччині.

У межах візиту очільник Львівщини  разом з головою райдержадміністрації Омеляном Стасулою, його першим заступником Віталієм Скоропадом, заступником голови районної ради Володимиром Стецівкою ознайомився з реконструкцією дошкільного навчального закладу у селі Нагуєвичі.

Реконструкція об'єкту розпочалась ще у 2016 році. У 2018 році відбулось коригування проектно-кошторисної документації.

Загальна кошторисна вартість закладу становить понад 14,6 млн гривень. Фінансовий ресурс, який скерували на реалізацію  реконструкції - це кошти обласного бюджету у співфінансуванні з коштами Державного фонду регіонального розвитку.

Уже незабаром у цьому садочку 60 діток зможуть навчатися та проводити час.  У закладі буде 4 групи по 15 діток у кожній.