» Інформація » На Львівщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов

На Львівщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов

Автор: admin2 от 21-08-2020, 13:34
 (голосів: 0)

На Львівщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій СимоновЦими днями на Львівщині з робочим візитом перебуває перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Симонов. У межах першого дня візиту Сергій Анатолійович разом з начальником управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Романом Хім‘яком оглянули хід реконструкції стадіону імені Лева Броварського в місті Самборі.
Станом на сьогодні, на стадіоні вже зведено нову споруду, де розмістяться роздягальні, душові та інші необхідні для спортсменів кімнати.

Тут також демонтовано старі трибуни та допоміжні споруди, які були в аварійному стані. На їхньому місці з’являться нові. Оновлять також поле стадіону.
Окрім того, Сергій Симонов ознайомився з роботою Західного реабілітаційно-спортивного центру, що функціонує на Турківщині. Тут сьогодні перебуває понад 150 спортсменів з різними нозологіями. Це, зокрема, паралімпійська збірна України з легкої атлетики, дефлімпійська збірна з біатлону та інші.
На території центру триває будівництво нових корпусів і басейну. Цьогоріч тут завершили облаштування асфальтно-бетонного покриття лижеролерної спортивно-реабілітаційної траси.
Сьогодні у межах візиту Сергій Симонов також огляне «Арену Львів» та Навчально-спортивну базу літніх видів спорту Міноборони України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua