» Інформація » В районі з нагоди Чорнобильської трагедії відбулися книжкові виставки

В районі з нагоди Чорнобильської трагедії відбулися книжкові виставки

Автор: admin1 от 28-04-2014, 11:51

В районі з нагоди Чорнобильської трагедії відбулися книжкові виставкиПлине час, минають роки, але страшна аварія на Чорнобильській атомній станції була, є і залишиться незагойною раною для нашої держави, кожного громадянина України. Героїчній постаті ліквідатора-чорнобильця відводиться особливе чільне місце у суспільстві, складається всенародна шана і повага. Ось і цьогоріч за участю ліквідаторів аварії в бібліотеках району з нагоди 28-ої річниці Чорнобильської трагедії організовано книжкові виставки, тематичні полиці «Чорнобиль: наш гріх і біль», «Чорнобиль не має минулого», «Дзвони пам’яті», проводились бесіди «Чорнобиль - трагедія і подвиг», «На Чорнобиль журавлі летіли…», «Грізна зона. Тридцять кілометрів…».

Чорнобиль – рана незагойна.

Чорнобиль – втрата і біда.

Мені боліть не перестане

Його історія гірка.