» Інформація » На Львівщині створять понад дві тисячі виборчих дільниць

На Львівщині створять понад дві тисячі виборчих дільниць

Автор: admin2 от 30-09-2020, 10:10
 (голосів: 0)

На Львівщині створять понад дві тисячі виборчих дільниць29 вересня під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика відбулась нарада з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі відеоконференції.

Присутні розглянули питання щодо організації підготовки і проведення чергових місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня цього року.

Як повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, на території Львівської області буде створено і задіяно під час проведення місцевих виборів 2 тисячі 126 постійних виборчих дільниць.

За її словами, 9 жовтня будуть сформовані дільничні виборчі комісії. 

Учасникам наради наголосили на необхідності проведення протиепідеміологічних заходів під час проведення місцевих виборів.

Зоряна Павлів наголосила, що, Кабінет Міністрів України постановою від 14 вересня №846 затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, який визначає механізм здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

У зазначеному Порядку здійснення протиепідемічних заходів для випадків, коли у виборця, який прийшов на виборчу дільницю, виявлено підвищення температури тіла понад 37,2°С та/або симптоми респіраторних захворювань, у приміщенні для голосування на кожній з виборчих дільниць буде облаштовано відокремлені кабіну та виборчу скриньку для голосування.

З інформацією про те, що  потрібно знати виборцям під час голосування на місцевих виборах можна ознайомитися за посиланням

Нагадаємо, що виборчі бюлетені на Львівщині будуть п'ятьох кольорів. 

За результатами наради, Андрій Годик доручив усунути недоліки на майбутніх виборчих дільницях, аби виборчий процес відбувся безперешкодно та відповідно до чинного законодавства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua