» Інформація » На Львівщині триває процес придбання житлових об'єктів для дітей-сиріт

На Львівщині триває процес придбання житлових об'єктів для дітей-сиріт

Автор: admin2 от 1-10-2020, 15:02
 (голосів: 0)

На Львівщині триває процес придбання житлових об'єктів для дітей-сирітСьогодні, 1 жовтня  відбулось чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

У межах наради присутні розглянули пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Відтак, під час Комісії розглянули можливість придбання 7-ми житлових об'єктів для 10-ти осіб.

«загальна вартість житла, яке ми сьогодні розглянули, становить 4 мільйони 385 тисяч гривень. Це кошти з обласного бюджету у сумі 2 мільйони 358 тисяч 600 гривень тисяч гривень, а також у нас є співфінансування з місцевих бюджетів – 2 мільйона 26 тисяч 400 гривень гривень. », - зазначив Юрій Холод.

Окрім того, заступник голови Львівської ОДА наголосив: " Для нас важливо, аби діти були соціально захищеними та мали свою домівку. З боку облдержадміністрації ми контролюватимемо процес закупівлі квартир. Житло має відповідати усім технічним нормам та бути комфортним для їхнього проживання. Також ми повинні не забувати про почерговість у процесі закупівля житла". 

За словами начальника служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимира Лиса, упродовж цього тижня Комісія проінспектує житлові умови запропонованих помешкань та прийме відповідне рішення про придбання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua