» Інформація » На Львівщині немає черг на ПЛР-тестування

На Львівщині немає черг на ПЛР-тестування

Автор: admin2 от 13-10-2020, 14:01
 (голосів: 0)

На Львівщині немає черг на ПЛР-тестуванняПро ситуацію із захворюваністю на коронавірус в області йшлося сьогодні, 13 жовтня, під час брифінгу у Львівській ОДА.

Як зазначив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис сьогодні ситуація є контрольованою, проте негативні тенденції щодо нових захворілих та тих, які потребують медичної допомоги у стаціонарах, вимагає дотримання мешканцями області карантину.

«На жаль, упродовж останніх днів, ми відзначаємо негативні тенденції за кількістю первинних захворювань та пацієнтів, які потребують стаціонарної допомоги. Так за попередню добу в нас підтверджено 341 випадок захворювання на коронавірусну хворобу, проведено одну тисячу ПЛР-досліджень. Черг на ПЛР-тестування немає. Ми вчасно обробляємо всі проби, які поступають до нас і необхідні для проведення дослідження», - зазначив керівник департаменту. 

Окрім цього, проведено понад 1600 досліджень методом ІФА.

Загалом станом на ранок в стаціонарах знаходиться 1370 пацієнтів, це 53 % заповненості ліжкової мережі. У реанімаційному відділенні знаходиться 180 пацієнтів, з них 38 на апаратах ШВЛ.

«Хочу наголосити вкотре, що тенденції є негативними й тривожними. В нас щоденно понад 130 людей госпіталізовують в стаціонари. Пацієнти, які поступають - це пацієнти з пневмоніями середньої тяжкості і тяжкі пневмонії. Тому вкотре звертаюсь до всіх, бути свідомими, дотримуватись карантину. Наразі ситуація контрольована, але в будь-який момент вона може різко погіршитись і ми маємо бути готові до такого розвитку», - наголосив Орест Чемерис. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua