» Інформація » Для десяти дітей-сиріт з Львівщини придбають житлові об'єкти

Для десяти дітей-сиріт з Львівщини придбають житлові об'єкти

Автор: admin2 от 20-10-2020, 11:39
 (голосів: 0)

Для десяти дітей-сиріт з Львівщини придбають житлові об'єктиУчора, 19 жовтня відбулось засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода.

У межах наради присутні проголосували за придбання 7-ми житлових об’єктів для 10-ти осіб.

“Ми прийняли рішення про придбання двох житлових об’єктів для однієї особи з міста Борислава, двох осіб із Стрия, 2 дітей з Кам'янка-Бузького району, а також трьох нових домівок для 5 мешканців Пустомитівського району. Для нас важливо дати цим дітям найкраще, тому при виборі квартир чи будинків ми зважаємо на дуже багато чинників" - додав Юрій Холод.

За словами начальника служби у справах дітей Володимира Лиса, на придбання 7 помешкань скерують фінансовий ресурс у сумі 3 мільйони 780 тисячі гривень.

Зазначимо, що цей фінансовий ресурс - це кошти обласного бюджету у співфінансування з бюджетами містевими. Зоекрема, на придбання 7-ми об'єктів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа з обласного бюджету передбачили понад 2 млн гривень, 1 млн 758 тисяч гривень - кошти місцевих бюджетів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua