» Інформація » В області триває реалізація об’єктів у межах програми «Велике будівництво»

В області триває реалізація об’єктів у межах програми «Велике будівництво»

Автор: admin2 от 22-10-2020, 08:09
 (голосів: 0)

В області триває реалізація об’єктів у межах програми «Велике будівництво»За підсумками селекторної наради Міністра розвитку громад та територій України з головами облдержадміністрацій Львівщина другий тиждень поспіль займає провідні позиції за показниками використання коштів державного бюджету в межах реалізації програми Президента України «Велике будівництво». Область вже освоїла 90 % коштів. 

Станом на сьогодні будівельні роботи завершено на 12 об’єктах соціальної інфраструктури, серед яких 5 шкіл, 5 дитсадків та 2 спортивних об’єкти. Ще на 4 об’єктах активно тривають роботи.

Окрім того, для проведення ремонтних робіт 9 приймальних відділень опорних лікарень з державного бюджету скеровано 72 млн грн. Роботи розпочато на 6 об’єктах, ще на 3 – тривають тендерні процедури.

В частині об’єктів дорожньої інфраструктури передбачено відремонтувати 74,88 км доріг загального користування місцевого значення та 242,8 км доріг загального користування державного значення, з яких на сьогодні завершено близько 200 км.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua