» Інформація » На Львівщині планують відкрити ще шість навчально-практичних центрів

На Львівщині планують відкрити ще шість навчально-практичних центрів

Автор: admin2 от 5-11-2020, 14:04
 (голосів: 0)

На Львівщині планують відкрити ще шість навчально-практичних центрівПонад 4 тисячі учнів закладів професійно-технічної освіти області матимуть змогу змістовно та якісно отримувати виробниче навчання. На базі шістьох закладів триває робота над облаштуванням навчально-практичних центрів. 

Йдеться про Вище професійне училище Дрогобича, Стрия, Червоноградський гірничо-будівельний ліцей, Львівський коледж готельно-туристичного та ресторанного бізнесу, Львівське вище училище технологій та сервісу, а також у Міжрегіональне вище професійне училище автомобільного транспорту та будівництва.

На модернізацію та оновлення їхньої матеріально-технічної бази скерували понад 12 млн грн. Практичні навики зможуть здобути майбутні електрогазозварники, кравці, монтажники устаткування, кухарі та офіціанти.

«Понад 60% в освітніх програмах навчальних закладів становить практико-орієнтована підготовка кваліфікованих фахівців. Зараз неможливо уявити навчання в профтехосвіті без постійних практичних занять та покращення навиків учнів. Наступного року Міністерство освіти і науки планує збільшити фінансування на створення нових НПЦ ще на 50%. Це дає змогу розширювати мережу таких центрів та модернізувати заклади професійної освіти», - наголосив керівник відділу інновацій, дистанційного навчання, координації діяльності закладів вищої освіти і науки, професійноі освіти Львівської ОДА Іван Пикус.

На базі професійних училищ області вже раніше відкрили 28 навчально-практичних центрів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua