» Інформація » Віталій Скоропад провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА

Віталій Скоропад провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДА

Автор: admin2 от 10-11-2020, 13:34
 (голосів: 0)

Віталій Скоропад провів нараду з керівниками структурних підрозділів РДАНа нараді, у якій також взяв участь заступник голови РДА Тарас Матолич, говорилося про основні проблеми та робочі питання відділ, управлінь та служб. Керівники інформували про стан наповнення бюджету району та перспективи районного бюджету наступного року, про виділення коштів на дофінансування проєктів місцевого розвитку. Обговорювалося питання стану готовності до зими дорожнього господарства району.

Йшлося про роботу закладів освіти в умовах карантину — про можливе дистанційне навчання на єдиній платформі та запровадження змішаної форми навчання.

Основною темою обговорення було питання функціонування закладів та установ бюджетної сфери району з 1 січня наступного року у зв’язку з децентралізацією та приєднанням сіл до 5-ти ОТГ. В цьому контексті йшлося про порядок фінансування, передачі майна, переведення працівників, забезпечення надання послуг населенню в перехідний період.

За підсумками обговорення перший заступник голови райдержадміністрації дав керівникам структурних підрозділів низку доручень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua