» Інформація » Ліжкова мережа медзакладів області забезпечена киснем на понад 60 %

Ліжкова мережа медзакладів області забезпечена киснем на понад 60 %

Автор: admin2 от 24-11-2020, 14:48

Ліжкова мережа медзакладів області забезпечена киснем на понад 60 %В області триває робота над розширенням кисневої мережі медичних закладів, які приймають хворих на коронавірус.

«Ми продовжуємо забезпечувати кисневу мережу області, проводимо роботи із розширення та збільшення кисневих точок. Наразі ситуація є досить непоганою. Це 2105 кисневих точок на 3465 ліжок», - розповіла заступник директора департаменту охорони здоров'я ОДА Ірина Шурпяк.

Таким чином забезпеченість ліжкової мережі киснем становить 61%.

Ірина Шурпяк додала, що робота над кисневою мережею є завданням номер один, адже  ситуація із кількістю госпіталізацій залишається стабільно важкою. До прикладу, лише за попередню добу у коронавірусні медзаклади госпіталізували 200 осіб.

Нагадаємо, що станом на ранок у стаціонарах перебуває 1855 хворих. Найбільше хворих у Львівській обласній інфекційній лікарні – 147, у Центрі легеневого здоров'я – 165, у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих – 181, у Лікарні швидкої медичної допомоги – 270.

Серед медзакладів в районах області: у Стрийській міській лікарні – 114, у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи – 112.