» Інформація » На дорогах Львівщини встановили три камери автоматичної фіксації порушення швидкості

На дорогах Львівщини встановили три камери автоматичної фіксації порушення швидкості

Автор: admin2 от 30-11-2020, 14:26
 (голосів: 0)

На дорогах Львівщини встановили три камери автоматичної фіксації порушення швидкостіПерші три камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості,  встановили  у Солонці та Буську.

“Станом на сьогодні, камери працюють в тестовому режимі та уже найближчим часом працюватимуть на постійній основі. Відповідні акти про введення в експлуатацію цих камер подано у МВС. До кінця наступного року на дорогах державного значення Львівщини таких камер буде близько 20”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Як повідомили у прес-службі Нацполіції Львівщини, з початку року патрульні за порушення швидкості склали 28375 адміністративних матеріалів.

Зазначимо, відповідно до ч.1 ст. 122 та ч.3 ст.122 КУпАП, розміри штрафу в разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху передбачені такі:

  • 255 гривень – у разі перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 20 км/год., але не більш ніж 50 км/год.;
  • 510 гривень – за перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш як на 50 км/год.

Нагадаємо, на Львівщині вводять в експлуатацію новий WiM комплекс для зважування вантажівок в русі. WiM комплекс встановили у с. Гірне Стрийського району. Зараз він працює в тестовому режимі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua