» Інформація » На Дрогобиччині відбувся обласний круглий стіл з обговорення пріоритетів цільових програм на наступний рік

Автор: admin2 от 30-12-2020, 08:51

На Дрогобиччині відбувся обласний круглий стіл з обговорення пріоритетів цільових програм на наступний рікВідповідно до плану заходів ЛОДА вчора, 29 грудня в райдержадміністрації відбувся круглий стіл за участю представників департаментів ЛОДА, керівництва райдержадміністрації та районної ради, ОТГ Дрогобицького району, депутатів. Відбулося обговорення пріоритетів обласних цільових програм на 2021 рік, зокрема, Комплексної обласної програми підтримки ініціатив територіальних громад Львівщини на 2021-23 роки. Очолив круглий стіл директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Степан Куйбіда. Присутні висловили свої пропозиції щодо пріоритетних напрямків програм, враховуючи стратегію та особливості розвитку кожної територіальної громади.

Учасники круглого столу також обмінялися думками стосовно проблем, які виникають в процесі завершення реформи децентралізації (впровадження інституту старост, передачі повноважень та прав на місцевий рівень, фінансові питання, забезпечення надання соціальних послуг населенню тощо).