» Інформація » На нараді в РДА йшлося про проблемні питання фінансування окремих видатків у новому році

Автор: admin2 от 30-12-2020, 11:49

На нараді в РДА йшлося про проблемні питання фінансування окремих видатків у новому роціСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації: відділу освіти, управління праці та соціального захисту населення та фінансового управління. В нараді взяв участь заступник голови райдержадміністрації Тарас Матолич.

Обговорювалися питання передачі закладів, установ та документації територіальним громадам, фінансове забезпечення окремих видатків у наступному році відповідно до змін у бюджетному законодавстві.