» Інформація » "Розбудова прикордонних доріг пришвидшить реалізацію перспективних пунктів пропуску",- Юрій Бучко

"Розбудова прикордонних доріг пришвидшить реалізацію перспективних пунктів пропуску",- Юрій Бучко

Автор: admin2 от 26-01-2021, 15:04
 (голосів: 0)

"Розбудова прикордонних доріг пришвидшить реалізацію перспективних пунктів пропуску",- Юрій БучкоБудівництво перспективних пунктів пропуску на кордоні з Польщею та під’їзних доріг до них обговорили сьогодні під час онлайн наради з представниками Державної митної служби, Міністерства внутрішніх справ та польською стороною.

На Львівщині планують побудувати  нові пункти пропуску – Нижанковичі – Мальховичі,  Боберка – Смольник, Лопушанка- Міхновець у Самбірському районі,  Варяж –Усьмеж,  Белз – Будинін,  Белз –Осердув у Червоноградському.  ЄС інвестує у будівництво пунктів пропуску 100 млн євро кредитних коштів.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко зазначив, для швидшої реалізації пунктів пропуску важливо розбудувати під’їзні дороги.

“На сьогодні департамент дорожнього господарства розробляє ПКД для будівництва дороги Турка–Лопушанка  до пункту пропуску Лопушанка-Міхновець. Цього року плануємо розпочати будівництво, передбачена сума 50 млн гривень. 4, 2 кілометри дороги Бориня – Боберка до пункту пропуску Боберка- Смольник відремонтували торік. Роботи продовжимо весною,  передбачено 40 млн гривень.  До пункту пропуску Нижанковичі – Мальховичі дорогу Нижанковичі –Самбір –Дрогобич-Стрий фінасуватиме польська сторона. Передбачена сума коштів відповідно до договору 19, 5 млн євро. Будівництво розпочнуть весною.  Для будівництва доріг до пунктів пропуску Варяж –Усьмеж, Белз – Будинін та Белз-Осердув департамент розроблятиме цього року ПКД”, - зазначив Юрій Бучко.

За його словами, щодо діючих пунктів пропуску,  дороги Яворів-Грушів та Грушів-Немирів ремонтує Служба автомобільних доріг за кошти польського кредиту.   Ремонт дороги Рава-Руська –Червоноград  планують розпочати цьогоріч. На сьогодні очікується дозвіл на будівництво від ДАБІ. Також планується ремонт дороги КПП “Cмільниця – Старий Самбір.

"Будівництво пунктів пропуску і доріг до них - це розбудова інфраструктури, створення нових робочих місць, розвиток туризму та збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів", - додав Юрій Бучко. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua