» Інформація » Львівщина – перша в Україні за динамікою нарощення обсягів промислового виробництва

Автор: admin2 от 3-02-2021, 08:14

Львівщина – перша в Україні за динамікою нарощення обсягів промислового виробництваОбсяг промислового виробництва у Львівській області торік зріс на 4%. Про це інформують у Головному управлінні статистики у Львівській області.

Такими є дані у порівнянні з 2019 роком.

Так, за індексом промислової продукції Львівська область посіла перше місце серед регіонів України. Це відносний показник динаміки обсягу промислового виробництва, що показує його підйом або спад.

Найбільше зростання обсягів промислової продукції відбулося на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів - на 13,8%, хімічних речовин та хімічної продукції - на 13,7%.

Як пояснили у департаменті економічної політики Львівської ОДА, зростання вже традиційно відбулося насамперед у тих галузях, які мали попит і в час карантину.

«Це пов’язано в першу чергу зі збільшенням обсягів споживчого попиту населення. У таких галузях, як харчова та хімічна промисловість є постійне замовлення»,-  зазначили у департаменті.