» Інформація » «Вже у березні ми почнемо активну фазу фінансування програм і їх реалізації»,- Іван Собко

«Вже у березні ми почнемо активну фазу фінансування програм і їх реалізації»,- Іван Собко

Автор: admin2 от 5-02-2021, 08:26
 (голосів: 0)

«Вже у березні ми почнемо активну фазу фінансування програм і їх реалізації»,- Іван Собко4 лютого відбулось засідання постійної комісії  з питань бюджету та соціально-економічного розвитку в межах якої розглянули проекти обласних цільових програм на 2021-2025 роки.

Так, головні розпорядники коштів – структурні підрозділи Львівської ОДА доповіли по цільових програмах. Усі програми опрацьовані та погоджені профільними комісіями.

Загалом комісія опрацювала та скерувала на розгляд Львівської обласної ради 16 проєктів програм. Решту – розглянуть під час наступного засідання.

«Затвердження відповідних програм дасть можливість головним розпорядникам коштів приступати до формування переліків об’єктів капітального будівництва в розрізі обласних програм, бюджету розвитку, екофонду і доріг. І таким чином вже у березні ми почнемо активну фазу фінансування програм і їх реалізації»,-  зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Та додав, що суми по деяких програмах, які сьогодні погодила бюджетна комісія, не є остаточними.

«Ми їх будемо доопрацьовувати та врегульовувати вже на наступних засіданнях бюджетної комісії, щоб збалансувати видатки по всіх програмах. Спільно з депутатським корпусом ми приймемо всі необхідні рішення, на які чекають громади області і територіальні громади зокрема. Вони вже теж готують свої проекти і програми, які відповідно розраховані на дофінансування обласних програм»,-  додав Іван Собко.

Зазначимо, що загалом на реалізацію обласних цільових програм на Львівщині цьогоріч планують скерувати – 1,4 млрд грн.

Обласні програми націлені на мешканців, а також на об’єднані територіальні громади, які будуть спільно реалізовувати ті чи інші проєкти в різних галузях.

Усі програми розглянуть на найближчій сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 16 лютого.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua