» Інформація » Оголошено конкурс на кількох приміських автобусних маршрутах

Оголошено конкурс на кількох приміських автобусних маршрутах

Автор: admin2 от 24-02-2021, 11:51

Оголошено конкурс на кількох приміських автобусних маршрутахДрогобицька райдержадміністрація оголосила конкурс з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району. Прийом документів триватиме до 5 березня 2021 року.

На конкурс виставлено 6 маршрутів:

№ 104 Дрогобич АС – Новий Кропивник;

№ 117 Дрогобич АС – Долішній Лужок;

№ 163 Дрогобич АС – Залокоть ч/з Опаку;

№ 154 Дрогобич АС – Старе Село;

№ 115 Дрогобич АС – Ступниця;

№ 130 Дрогобич АС – Рихтичі.

Проведення цього конкурсу зумовить підвищення ефективності функціонування, якості та безпеки пасажирських перевезень у Дрогобицькому районі.

Оголошення про конкурс опубліковано в газеті "Франковий край" в № 2 (356) від 19 лютого 2021 року.