» Інформація » Збільшення надходжень до місцевих бюджетів: Львівська ОДА підписала Меморандум з ГУ ДПС області щодо співпраці

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів: Львівська ОДА підписала Меморандум з ГУ ДПС області щодо співпраці

Автор: admin2 от 4-03-2021, 11:29
 (голосів: 0)

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів: Львівська ОДА підписала Меморандум з ГУ ДПС області щодо співпраціCьогодні відбулось підписання Меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією та Головним управлінням ДПС у Львівській області щодо співпраці у сфері податкового законодавства, вирішення питань оподаткування та пошуку додаткових додаткових резервів надходжень до місцевих бюджетів.

Документ підписали очільник області Максим Козицький та керівник управління фіскальної служби Ігор Комендат.

Максим Козицький наголосив, що метою даного Меморандуму не є посилення фіскального тиску на громади, а формування спільного з громадами консультування для обговорення напрямів співробітництва та формування узгоджених дій, спрямованих на збільшення дохідної частини місцевих бюджетів.

“Я вважаю неприпустимим те, що окремі населені пункти мінімізують надходження до місцевих бюджетів з акцизного податку на тютюнові вироби та алкогольні напої. Тому одним із завдань Меморандуму є вирішення цієї проблеми. Наше завдання – багаті та спроможні громади, тому цей документ має посилити співпрацю з ДПС і наслідком такої співпраці має стати якісний розвиток громад”, - наголосив очільник Львівщини.

У межах Меморандуму сторони створять спільні робочі групи для вирішення питань, які виникають у сфері адміністрування податків та зборів, а також питань, пов’язаних з оптимізацією процедур адміністрування податків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua