» Інформація » На комісії за участю голови райдержадміністрації обговорювалася ситуація в охороні здоров'я Східницької ТГ

На комісії за участю голови райдержадміністрації обговорювалася ситуація в охороні здоров'я Східницької ТГ

Автор: admin2 от 9-03-2021, 14:26
 (голосів: 0)

На комісії за участю голови райдержадміністрації обговорювалася ситуація в охороні здоров'я Східницької ТГУ рамках підготовки до чергової сесії районної ради тривають засідання постійних депутатських комісій. Сьогодні відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту. У її роботі взяли участь новопризначений голова райдержадміністрації Степан Кулиняк та голова районної ради Андрій Шевкенич.

На порядку денному: про виконання районного бюджету за 2020 рік; про звіт Дрогобицької райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицького району; про внесення змін до рішення районної ради від 29.12.2020 №28 “Про передачу бюджетних установ та майна зі спільної власності територіальних громад району у власність ОТГ.

Одним з найважливіших питань, які розглянули депутати - подальше функціонування закладів охорони здоров’я, переданих до комунальної власності територіальних громад. Йшлося, зокрема про ситуацію із медичними закладами гірської частини району, яка увійшла до Східницької територіальної громади. На комісії зазначалося, що через бездіяльність місцевої влади Східницької ТГ мешканці цих населених пунктів можуть залишитися без лікарської допомоги. Керівництво району неодноразово зверталося до влади Східницької ТГ з метою пришвидшення процесу. Однак, станом на сьогодні результату немає. Тому, якщо Східницька ТГ найближчим часом не розпочне процес створення свого КНП, медичні заклади у селах гірської зони перестануть функціонувати. Як зазначив голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, у випадку несвоєчасного виконання своїх зобов’язань керівництвом Східницької ТГ, на них лягає вся відповідальність за критичну ситуацію, яка може скластися у сфері охорони здоров’я на території Східницької громади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua