» Інформація » Проблемні питання у зв'язку ліквідацією окремих служб обговорювалися на нараді у голови РДА

Автор: admin2 от 10-03-2021, 13:06

Проблемні питання у зв'язку ліквідацією окремих служб обговорювалися на нараді у голови РДАСьогодні, 10 березня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА. Йшлося про проблемні питання галузей, зокрема, щодо підрозділів, які підлягають ліквідації або передачі в ОТГ у зв’язку з реформою децентралізації. У відділі культури це стосується районної ЦБС, районної бібліотеки та централізованої бухгалтерії, у відділі освіти — централізованої бухгалтерії, групи обслуговування та методичного центру.

Керівники відділів культури та освіти Надія Козар та Іван Стецко інформували про ситуацію на сьогодні та про кроки, зроблені з метою її вирішення.

За підсумками наради голова райдержадміністрації доручив керівникам підготувати відповідні звернення та програми. Степан Кулиняк запевнив, що особисто зустрінеться з усіма головами територіальних громад району для того, щоб найближчим часом вирішити проблему, яка стосується подальшої долі понад 50-ти працівників.