» Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради

Голова райдержадміністрації взяв участь у пленарному засіданні сесії районної ради

Автор: admin2 от 16-03-2021, 15:53
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації взяв участь у пленарному засіданні сесії районної радиСьогодні, 16 березня відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради. Перед розглядом питань порядку денного голова районної ради Андрій Шевкенич відрекомендував депутатському корпусу новопризначеного голову райдержадміністрації Степана Кулиняка та надав йому слово.

Степан Кулиняк коротко розповів про себе та зазначив, що, зважаючи на освіту, громадську діяльність та досвід роботи на керівник посадах, вважає себе повністю готовим очолити Дрогобицьку райдержадміністрацію та якісно і професійно виконувати завдання, поставлені перед ним Президентом України, Урядом та керівництвом Львівської облдержадміністрації. Голова райдержадміністрації висловив впевненість у плідній та конструктивній співпраці райдержадміністрації та районної ради задля розвитку Дрогобиччини.

Районні обранці розглянули питання порядку денного, а також заслухали інформацію про роботу з утримання доріг керівника філії “Дрогобицький райавтодор”, про поточну ситуацію в ДП “Дрогобицьке лісове господарство”. На прохання депутатів на сесії виступила також їхня колега, головний лікар Стебницької лікарні Наталія Стецик, яка інформувала про стан забезпечення медикаментами та наповнюваність лікарні.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua