» Інформація » «Ми ефективно завершили минулий рік в частині виконання обласного бюджету, маємо амбітні плани на 2021-й», - голова Львівської ОДА Максим Козицький

«Ми ефективно завершили минулий рік в частині виконання обласного бюджету, маємо амбітні плани на 2021-й», - голова Львівської ОДА Максим Козицький

Автор: admin2 от 17-03-2021, 12:29
 (голосів: 0)

«Ми ефективно завершили минулий рік в частині виконання обласного бюджету, маємо амбітні плани на 2021-й», - голова Львівської ОДА Максим КозицькийУчора, 16 березня депутати Львівської обласної ради затвердили звіт про виконання обласного бюджету за 2020 рік та внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік.

Річний звіт про виконання обласного бюджету за минулий рік затверджено в обсязі 7 млрд грн за доходами та 7,1 млрд грн за видатками.

«Слід зауважити, що на виконання показників обласного бюджету вплинуло запровадження на території області карантину та надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням і поширенням спалахів коронавірусної хвороби, - зазначає голова Львівської ОДА Максим Козицький. - Втрати загального фонду обласного бюджету з надходження податків і зборів у минулому році становлять 240 млн грн. Все ж ми ефективно завершили минулий рік в частині виконання обласного бюджету. Місцеві органи влади вжили всі необхідні заходи, що дозволили забезпечити своєчасну та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам установ, що утримуються за кошти обласного бюджету, а також профінансувати інші першочергові видатки. Лише на реалізацію 29 обласних цільових програм впродовж 2020 року з обласного бюджету виділено 1,2 мільярда гривень. Отож, сьогодні маємо амбітні плани на 2021-й рік».

У 2021 році на реалізацію обласних цільових програм передбачено 1,4 млрд грн, із урахуванням збільшення їх обсягу на 0,6 млрд грн, затвердженого на вчорашній сесії обласної ради. 

Також обласні обранці вчора затвердили обсяг коштів на фінансування об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення в рамках програми капітального будівництва в розмірі 129,6 млн грн, інших першочергових видатків – 436,3 млн гривень.

Джерелами фінансування зазначених видатків є збільшення обсягу доходів спеціального фонду обласного бюджету, спрямування вільних залишків бюджетних коштів, що утворилися на початок року, нерозподілений під час затвердження обласного бюджету на 2021 рік фінансовий ресурс. Також - повернення кредитів, наданих з обласного бюджету у минулих бюджетних періодах, надходження цільових субвенцій з інших областей, перерозподіл видатків.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua