» Інформація » Оголошено конкурс для надання фінансової підтримки періодичним друкованим ЗМІ

Оголошено конкурс для надання фінансової підтримки періодичним друкованим ЗМІ

Автор: admin2 от 18-03-2021, 10:40

Оголошено конкурс для надання фінансової підтримки періодичним друкованим ЗМІДепартамент комунікацій та інформаційної політики обласної державної адміністрації ) оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, осіб з інвалідністю, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації і засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.

Збір пропозицій відбувається в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки (надалі – Програма).

Початком конкурсу вважається 18 березня 2021 року. Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів.

Заяви подають до департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, щодня з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00 год.

Перелік документів:

• заяву, у якій зазначаються підстави для отримання такої підтримки, а також мета її використання;
  • аплікаційну форму;
  • документальне підтвердження підстав, необхідних для надання підтримки (розгорнутий кошторис доходів і видатків за звітний рік, звіт про фінансові результати);
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію періодичного видання;
  • документи, що підтверджують право на видання друкованого ЗМІ (угода між співзасновниками, договір між видавцем (редакцією) і засновником).

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області та не отримують фінансування /співфінансування з районних, обласного, державного бюджетів.

Рішення про надання чи відмову у наданні заявникові (засобу масової інформації) фінансової підтримки ухвалюється на засіданні постійної комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради.

Фінансова підтримка засобу масової інформації припиняється у разі встановлення судом порушень засобом масової інформації вимог Конституції України, фактів зловживання свободою діяльності засобів масової інформації, що завдає матеріальної і моральної шкоди юридичним і фізичним особам.

Відновлення підтримки можливе лише після виконання судового рішення у повному обсязі та не раніше ніж через рік після її припинення.