» Інформація » Оголошено конкурс для надання фінансової підтримки періодичним друкованим ЗМІ

Оголошено конкурс для надання фінансової підтримки періодичним друкованим ЗМІ

Автор: admin2 от 18-03-2021, 10:40
 (голосів: 0)

Оголошено конкурс для надання фінансової підтримки періодичним друкованим ЗМІДепартамент комунікацій та інформаційної політики обласної державної адміністрації ) оголошує збір пропозицій щодо надання фінансової підтримки друкованим засобам масової інформації для дітей та юнацтва, осіб з інвалідністю, спеціалізованим науковим виданням, що видаються науковими установами та навчальними закладами не нижче третього рівня акредитації і засобам масової інформації, які цілеспрямовано сприяють розвитку мов та культур національних меншин, а також періодичним виданням літературно-художнього напряму.

Збір пропозицій відбувається в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки (надалі – Програма).

Початком конкурсу вважається 18 березня 2021 року. Конкурс триває 60 календарних днів з моменту його оголошення. Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється протягом 30 календарних днів.

Заяви подають до департаменту внутрішньої та інформаційної політики обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 402, щодня з понеділка до п’ятниці, з 10.00 до 17.00 год.

Перелік документів:

  • заяву, у якій зазначаються підстави для отримання такої підтримки, а також мета її використання;
  • аплікаційну форму;
  • документальне підтвердження підстав, необхідних для надання підтримки (розгорнутий кошторис доходів і видатків за звітний рік, звіт про фінансові результати);
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію періодичного видання;
  • документи, що підтверджують право на видання друкованого ЗМІ (угода між співзасновниками, договір між видавцем (редакцією) і засновником).

До участі у конкурсі допускаються лише юридичні особи зареєстровані на теренах Львівської області та не отримують фінансування /співфінансування з районних, обласного, державного бюджетів.

Рішення про надання чи відмову у наданні заявникові (засобу масової інформації) фінансової підтримки ухвалюється на засіданні постійної комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради.

Фінансова підтримка засобу масової інформації припиняється у разі встановлення судом порушень засобом масової інформації вимог Конституції України, фактів зловживання свободою діяльності засобів масової інформації, що завдає матеріальної і моральної шкоди юридичним і фізичним особам.

Відновлення підтримки можливе лише після виконання судового рішення у повному обсязі та не раніше ніж через рік після її припинення.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua